Рабен допоможе врятувати лелек у Чехії. Голосування за еко-проєкти завершилося

16.12.2021
8093
Pr-Матеріал

Лелеки перемогли! – Так вирішили інтернет-користувачі, які взяли участь у голосуванні за еко-проєкти, організовані з нагоди 90-річчя Групи Рабен. Концепція створення пташиного оазису у Чехії отримала понад 43% голосів та отримає фінансування від логістичного оператора. Реалізація проєкту розпочнеться наступного року.


Три екологічні ініціативи, 62 дні суперництва та понад півмільйона голосів – заключний етап екологічного туру Eco2Way, який також є елементом святкування ювілею Групи Рабен, що був сповнений емоціями. Список з 21 місця у Європі, які постраждали у результаті діяльності людини, був скорочений до трьох, а рішення про те, який проєкт найбільше заслуговує на фінансування, компанія Група Рабен залишила на розсуд своїх партнерів, клієнтів та співробітників. З 30 вересня по 30 листопада клієнти та співробітники компанії, а також всі інтернет-користувачі могли щодня голосувати за один із трьох проєктів: захист кажанів у лісах північного Баден-Вюртемберга, очищення пляжів в Італії за допомогою підводного дрону та створення оазису для білих лелек у Чехії.

«У відеороликах нашого туру Eco2Way можна побачити безліч місць, які перебувають під загрозою внаслідок зміни клімату або які сильно постраждали через втручання людини. Якщо ми разом не подбаємо про нашу планету сьогодні, проблема виникне у наших дітей». – сказав Евальд Рабен, генеральний директор Групи Рабен – «От чому в рамках нашого 90-річного ювілею ми вирішили зробити подарунок собі та майбутнім поколінням – профінансувати одну з екологічних ініціатив. Яку? Ми залишаємо цей вибір за нашими клієнтами та співробітниками».

Боротьба була запеклою: прихильники обох видів крилатих істот змагалися один з одним до останнього моменту. Переможцем став проєкт допомоги лелекам у Чеській Республіці, який отримав понад 283 тисячі голосів, що становить понад 43% від усіх голосів, поданих під час голосування. Можна ризикнути сказавши, що він на волосинку (або, можливо, на пір'їнку) випередив проєкт зі збереження кажанів у Німеччині, який набрав менше тисячі голосів. За два місяці конкурсу любителі природи з усього світу від Польщі до Японії віддали майже 655 тисяч голосів.

«Важко уявити наше життя без логістики, але ми не можемо ігнорувати той вплив, який вона, безперечно, чинить на навколишнє середовище. Група Рабен усвідомлює цей факт і, керуючись принципом соціальної відповідальності, вже давно намагається мінімізувати цей вплив. Одним із способів зробити – це є підтримка проєктів, спрямованих на захист навколишнього середовища, – каже Якуб Трнка, директор Raben Logistics Czech.– Я дуже радий, що саме чеський проєкт переміг у голосуванні,  допомогти у досягненні благородної мети, – додає він.

Ініціатива, що перемогла, дозволить створити у Двур-Кралове-над-Лабою територію з водно-болотними угіддями та ставками загальною площею 40 000 м2, що допоможе збільшити популяцію цих птахів з кількох десятків до кількох сотень на рік і збільшити кількість гнізд та місць відпочинку на шляхах міграції.

«Проєкт отримав величезну підтримку з боку любителів лелек не тільки з Чехії, а й з усього світу» – каже Давид Чіп із Рятувальної станції для травмованих тварин у Яромержі. – «Перед нами стоїть чудове та важливе завдання. Ми будемо раді скористатися активною підтримкою громадськості, у тому числі компаній та шкіл, які зможуть приєднатися до нас та дізнатися багато цікавого про природу під час заходів з командотворення. Ми з нетерпінням чекаємо на всіх вас. Ми хочемо подякувати генеральному партнеру проєкту – Групі Рабен, представникам міста Двур Кралове-над-Лабою та всім шанувальникам лелек за підтримку».

Захист птахів пов'язаний із збереженням багатьох інших видів (у тому числі метеликів, комах, ящірок, жаб), а також рослин (у даному конкретному випадку це будуть рідкісні види орхідей), і тим самим гарантує здорову екосистему. Для людей, яким потрібні водно-болотні угіддя як природне кондиціювання повітря, як сховище парникових газів, а також для запобігання посухам і повеням, теж буде перевагою. Проєкт буде реалізований компанією ČSOP JARO Jaroměř, розпочнеться наступного року та буде поділений на кілька етапів, які триватимуть кілька років. План передбачає освоєння щонайменше 500 м2 щороку. Хід робіт залежить від домовленостей із землевласниками та від того, яку частину своєї землі вони готові надати або продати.

Хоча жодна ініціатива з Польщі не потрапила до фінальної трійки, місцева природа отримала користь від святкування ювілею Групи Рабен у екологічному стилі. У жовтні цього року в Національному парку Столових гір було висаджено 10 000 дерев, що становить більше половини саджанців, спонсорованих Групою Рабен протягом восьми випусків кампанії «Електронний рахунок = вища культура», до 1/3 всіх проведених на сьогоднішній день заходів щодо висадки дерев.

Група Рабен є логістичним оператором, який пропонує комплексні послуги: контрактна логістика, автомобільні перевезення (внутрішні, міжнародні та на Схід), Fresh Logistics, FTL та інтермодальний транспорт, морські та повітряні перевезення вантажів. 

90-річний досвід та визнання, отримані на ринку за цей час, дозволяють будувати і підтримувати довгострокові відносини з клієнтами. Компанія пропонує логістику «з людським обличчям» для малих, середніх та великих підприємств. Партнерство та довіра є частиною цього стилю співпраці. У бізнесі Рабен, серед іншого, керується підходом чесної гри, оскільки вважаємо, що відносини, засновані на взаємній чесності, будують краще завтра. 

Група має понад 160 власних філій у 14 європейських країнах (Польща, Німеччина, Нідерланди, Чехія, Словаччина, Україна, Литва, Латвія, Естонія, Угорщина, Румунія, Болгарія, Греція та Італія), вона управляє приблизно 1 300 000 м2 складських потужностей і щодня відправляє на дороги понад 9000 вантажівок.

Рабен – це People with Drive. Це команда, яка любить виклики і завжди грає за одну мету. Кожен з більш ніж 10 000 співробітників має власний індивідуальний драйв, який рухає команду вперед. Нас відрізняє дух підприємництва, енергія та постійний пошук більшого.

Група прагне бути тим двигуном, який не тільки збереже світ, а й зробить його кращим та екологічнішим. Тому вона послідовно реалізує свою стратегію сталого розвитку, засновану на трьох стовпах: відповідальна організація, захист довкілля та соціальний вплив. З нагоди 90-річчя компанії у 2021 році запрошуємо Вас відвідати тур Eco2Way та взяти участь у еко-голосуванні на сайті www.raben90years.com.

Для більш детально інформації відвідайте наш сайт: www.raben-group.com.

 

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.