VARUS припиняє співпрацю з Zakaz.ua

03.04.2024
1272

Фото: VARUS.ua

Мережа VARUS оголошує про завершення партнерства з сервісом доставки Zakaz.ua. Розширення покриття власної доставки та масштабування послуги онлайн-замовлень є частиною стратегії розвитку VARUS.UA


“Ми висловлюємо подяку команді Zakaz.ua за співпрацю, проте надалі плануємо розвивати сервіс доставки, як партнери по ринку. Наразі VARUS прийняв стратегічне рішення про масштабування власного сервісу VARUS.UA,” – додає Олег Спірін, e-commerce директор VARUS.

VARUS.UA – пропонує своїм клієнтам:

  • Асортимент понад 20 000 товарів, включаючи свіжі продукти, бакалію, готову їжу, напої, товари для дому та багато іншого.

  • Швидка та зручна доставка: сервіс пропонує різні варіанти доставки — додому, самовивіз з магазину та швидку доставку. Клієнтам доступні зручні 20-хвилинні слоти доставки. Завдяки цьому тепер не потрібно чекати на кур’єра годинами, можна ефективно планувати свій день та отримати замовлення у чітко визначений часовий проміжок.

VARUS — національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість — 109 супермаркетів у різних містах України та DarkStore у Києві. Мережа VARUS працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини To Go і сервіс  VARUS.UA.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.