Українські логісти почали співпрацю з найбільшою e-commerce платформою в Казахстані

06.08.2020
5706
PR-Матеріал

Українська група логістичних компаній ZAMMLER відкрила ще одне міжнародне представництво - в Республіці Казахстан (також представництва компанії працюють у Польщі та Китаї). Компанія стала логістичним партнером Магазину на Kaspi.kz.


 

Компанія забезпечує доставку замовлень з Магазину на Kaspi.kz у сортувальний центр ZAMMLER, де товари готують до відправки через інших логістичних партнерів усіма регіонами Республіки. Під дахом складського комплексу розташовані міні-підрозділи провідних кур'єрських компаній Казахстану, які займаються доставкою замовлень до кінцевих покупців.

Зараз представництва української компанії працюють в містах Алмати і Шимкенті, серед найближчих планів - відкриття в м. Нур-Султан.

У Kaspi.kz відзначають, що постійно збільшують асортимент, додають нових партнерів і розширюють сервіс доставки на всю країну. З початку року кількість замовлень зросла на 116% або більше ніж в 2 рази в порівнянні з минулим роком. Зараз Kaspi.kz співпрацює з шістьма провідними кур'єрськими компаніями, серед яких і українська компанія ZAMMLER, що вже зарекомендувала себе як надійний партнер.

«Представництво в Казахстані розпочало роботу на початку березня. Зараз ми вже пройшли найскладніший період запуску, налаштування всіх процесів і вийшли на очікуваний результат. ZAMMLER в Казахстані оперує двома складськими комплексами загальною площею 1610 м². Роботу забезпечують 40 осіб персоналу, автопарк налічує 11 автомобілів. Зупинятися на цих показниках ми не намірені, адже бачимо і зацікавленість клієнта, і перспективи ринку для подальшого розширення», - коментує Віктор Шевченко, генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER.

Представництво ZAMMLER в Казахстані відкрилося в розпал епідемії COVID-19, що внесло свої корективи: довелося вживати додаткових заходів безпеки, ретельно прогнозувати витрати, адаптуватися до нових вимог документообігу, удосконалювати IT-процеси. Успішно стартувати в досить короткий строк вдалося завдяки використанню в роботі новітніх технологій, готовності клієнта до тісної взаємодії з логістичним провайдером, а також - правильним управлінським рішенням та професійності команди.

  

ZAMMLER GROUP – група логістичних компаній, які представлені розгалуженою мережею представництв та партнерів. Компанії групи забезпечують всі види логістичних послуг для В2В сегменту. ZAMMLER GROUP співпрацює з більш ніж 200 агентами по всьому світу, має власний автопарк в Європі і Україні. 90% клієнтського портфелю ZAMMLER – міжнародні компанії зі світовими іменами. Група компаній оперує складськими комплексами площею понад 60 тис. м² (дані станом на початок 2020), серед яких новітні склади класу А. Надаючи всі види логістичних послуг, ZAMMLER застосовує єдиний стандарт якості і технологій обслуговування клієнтів.

 

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.