A-Optica відкрила новий салон у Києві

31.03.2026
80

Фото: A-Optica

Мережа A-Optica відкрила новий оптичний салон у Києві. Він розташований у ТРЦ Lavina Mall, це вже восьма точка мережі в столиці.

Новий салон можна знайти на рівні торгового центру біля входу №6, навпроти супермаркету "Сільпо". 

Його площа становить 265 кв. метрів. 

В асортименті салону — понад 2000 одиниць продукції (SKU): оправи, лінзи та аксесуари від міжнародних і преміальних брендів.

Особливість салону в тому, що майстер обробляє та підганяє оправи прямо  в торговому залі. Таким чином клієнт бачить результат одразу, без очікування та зайвих візитів. Вбудована зона діагностики зору дозволяє пройти перевірку на місці, а окрема дитяча зона перетворює візит для всієї родини на зручний, а не вимушений.

A-Optica
A-Optica
A-Optica
A-Optica
A-Optica
A-Optica
A-Optica
A-Optica

До 1 квітня 2026 року в салоні триває розіграш: кожен покупець із чеком від 5 000 грн автоматично бере участь у розіграші iPhone Air або пилососа Dyson. Переможців оголосять 5 квітня.

A-Optica — українська мережа оптичних салонів, представлена у Києві, Львові та Ужгороді. Мережа налічує 23 салони та активно розширюється. Ключовий принцип роботи: комплексний сервіс і персональний підхід — від діагностики до підбору оправи з урахуванням образу і способу життя клієнта. Бренд просуває ідею відкритою оптометрії, орієнтації на людину та партнерства.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.