Нова пошта запустила доставку між країнами Європи

24.05.2024
1406

Фото: пресслужба Нова пошта

 

Нова пошта запустила нову послугу для клієнтів за кордоном - міжнародну доставку посилок між країнами Європи. Про це LIGA.net повідомили в компанії


Раніше Nova Post (бренд, під яким працює Нова пошта в Європі) доставляла посилки із закордонних відділень в Україну та навпаки.

"Відтепер легко, безпечно та швидко можна відправити документи, посилки чи вантажі до 100 кг не тільки з Європи в Україну чи навпаки, але й між європейськими країнами, де є відділення Nova Post", – сказано в повідомленні.

Поки що нова послуга доступна в усіх країнах з відділеннями Nova Post (бренд, під яким працює Нова пошта в Європі), крім Молдови, Румунії та Великої Британії.

Термін доставки між європейськими країнами – від двох днів. Вартість залежить від ваги відправлення та відстані між країнами.

Замовити доставку Nova Post між країнами Європи можна у відділення, на адресу, в поштомат або в пункт видачі посилок.

Нова пошта – найбільша приватна мережа доставлення в Україні. Власники компанії – В'ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк. У липні 2023 року співвласник Нової пошти В'ячеслав Климов сказав, що капіталізація його компанії перевищує $1 млрд. Нова пошта входить до групи NOVA.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.