Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.
Екс-керівник Walmart запустив платформу, де можна створити ресторан за хвилину
Фото: Magnific
Підприємець Марк Лор у рамках свого проєкту Wonder запустив платформу Wonder Create. Вона допоможе створити свій ресторан буквально за хвилину. Про це повідомляє TechCrunch.
У платформу впроваджено штучний інтелект. За словами Лора, користувачеві достатньо описати, який ресторан він хоче, а ШІ створить його за хвилину.
Ви вводите тип ресторану, який хочете побудувати. Штучний інтелект робить це менш ніж за хвилину. Він створює назву, брендинг, опис, фотографії, ціни, інформацію про калорійність та всі рецепти для вашого ресторану, — сказав Лор.
Після віртуальний ресторан зможе працювати в мережі кухонь Wonder. У таких закладах використовують електричні кухні, конвеєри та роботизовані маніпулятори. Wonder також придбала Spice Robotics, яка створює автоматичні машини для приготування страв у мисках.
Лор вважає, що платформа Wonder Create допоможе тестувати нові рецепти без запуску повноцінного ресторану. Однак поки що в неї є обмеження. Так, наприклад, зараз роботи не можуть розтягувати тісто для піци або готувати суші. Тож Wonder наразі зосереджується на простіших стравах, такі як бургери, курячі крильця тощо.
Зараз компанія має 120 таких "програмованих кулінарних платформ". Очікується, наступного року їхня кількість зросте до 400. Також у 2027 році компанія хоче створити "нескінченну машину соусів", яка зможе приготувати приготувати близько 80% усіх соусів із рецептів у Інтернеті.
