Більше ніж ювілей: як “Друга Ріка”, “Аврора” та Work.ua збирають 15 мільйонів для ГУР

03.03.2026
69

Чи може ювілейний концерт бути чимось більшим, ніж святом для фанатів? У випадку “Другої Ріки” — так. Шоу “Я є! 30 років” у київському Палаці спорту об’єднає музику, ностальгію та відповідь на запит часу: навіщо сьогодні великі події і яку роль вони можуть відігравати під час війни.

Разом із мережею мультимаркетів “Аврора” та сервісом з пошуку роботи Work.ua гурт реалізує масштабну благодійну ініціативу — зібрати 15 мільйонів гривень для ГУР.

Яких результатів, окрім зібраних мільйонів, очікують бренди від цього шоу? Про це Retailers розпитали бренд-директорку “Аврори” Поліну Лендєл та режисера шоу Германа Нєнова.

Усі партнерства “Аврори” мають три головні критерії

Ювілей для легендарного гурту “Друга Ріка” — лише нагода для зустрічі з публікою. Насамперед музиканти прагнуть допомогти країні в цей непростий час. Цю мету поділяють також “Аврора” та Work.ua

Ми об'єднали зусилля, бо хочемо подарувати українцям трохи радості та гарний настрій. Концерт — це інструмент допомоги, адже його головна мета — благодійний збір для ГУР. А ми переконані, що підтримка Сил оборони є нашим щоденним обов'язком, — Поліна Лендєл, бренд-директорка мережі мультимаркетів “Аврора”.

Філософія колаборацій мережі докорінно відрізняється від класичної реклами. За словами бренд-директорки, кожне партнерство “Аврори” має три головні критерії:

1. Співстворення, а не інтеграція. Партнери разом працюють над продуктом, його змістом і сенсами, а не просто розміщують один одного у власних каналах.

2. Цінність для клієнта. Покупець “Аврори” перебуває у центрі кожного рішення. Якщо колаборація не дає йому нічого корисного чи емоційно значущого, вона не відбувається.

3. Вигода для всіх сторін. Для мережі  принципово, щоб колаборації працювали за принципом win-win. Партнерство має бути значущим і рентабельним для кожного учасника — інакше воно нежиттєздатне.

Сцена для концерту Друга ріка
Як наголошують у “Аврорі”, якщо позиції не збігаються, будь-яка колаборація виглядатиме штучною або ситуативною. 

Ризики в таких партнерствах існують завжди, зважаючи на високий рівень медійності артистів. Артист завжди має власний tone of voice, позицію та історію взаємодії зі своєю аудиторією. Саме тому перед початком співпраці ми ретельно аналізуємо, які цінності та меседжі транслює потенційний партнер. Якщо ці позиції нам близькі й ми їх поділяємо, тоді ухвалюємо рішення про колаборацію, — Поліна Лендєл, бренд-директорка “Аврори”.

За її словами, мережа прагне поглибити емоційний зв’язок із наявною аудиторією, залучити нову, а також посилити сприйняття “Аврори” як бренду, що підтримує популяризацію української музики та соціально важливі ініціативи.

Work.ua інвестує в культуру

Компанія Work.ua також системно підтримує ініціативи, які зміцнюють країну не лише економічно, а й культурно та емоційно. 

Партнерство з “Друга Ріка” природне, адже гурт має довгу історію довіри аудиторії та вміє говорити з людьми про важливе — підтримку, надію, майбутнє. Для Work.ua це можливість бути частиною події, де бізнес, культура і благодійність працюють разом на спільний результат, —  пояснюють у компанії. 

Для Work.ua критеріями партнерства є:

1. Сумісність за цінностями. Партнер має поділяти відповідальність за країну та суспільство.

2. Репутація. Компанія оцінює, чи відповідає партнер стандартам довіри аудиторії. Наприклад, у 2023 році були припинені співпраці з компаніями, які не вийшли з російського ринку.

3. Щирість і користь проєкту. Work.ua обирає природні партнерства без маркетингового лоску — лише те, що формує суспільство і країну, у якій вони хочуть жити завтра.

Стратегічно колаборація вирішує задачу поглиблення емоційного зв’язку з аудиторією. Work.ua — це сервіс про роботу й можливості, але в ширшому сенсі бренд про людей, їхні історії та майбутнє. “Офлайнові взаємодії, як цей концерт, дозволяють нам показати своє “людське обличчя”. Ювілей гурту поруч із поколіннями українців із благодійною метою демонструє рух уперед навіть у складні часи. Це добре резонує з нашим позиціонуванням”, — зазначають у компанії.

Концерт Друга рікаВигляд майбутньої сцени

Після події Work.ua сподівається закріпити образ соціально відповідального та людяного бренду, який підтримує українську культуру та артистів, допомагає Силам оборони та бере участь у важливих для суспільства ініціативах. Зрештою компанія робить більше, аніж просто допомагає людям шукати роботу — вона активно формує цінності та підтримує майбутнє країни.

Режисер Герман Нєнов: “Шоу про кожного з нас”

За режисуру концерту відповідає Герман Нєнов. Він прагне створити шоу про кожного з нас. Таке, в якому кожна людина в залі проживе повну палітру емоцій і впізнає себе. Подія матиме п'ять блоків та п'ять емоційних станів, через які проходить людина у спробі вистояти.

Головний меседж — "Я є. І я тримаюсь". Ми прожили чотири роки повномасштабної війни, і весь цей час тримаємося: одне за одного, віри, пам'яті. Тримаємося світла всередині, навіть коли навколо темрява, — Герман Нєнов, режисер концерту.

Як зізнається Нєнов, рок-гурт є для нього новим досвідом. До цього він переважно працював із поп-артистами. Саме тому найдовше він думав не над сценографією, а над концептом: як підсилити природу “Другої Ріки” і не нав'язати їй чужий стиль.

Концерт Друга ріка

Крім того, команда вклала багато ресурсів у сцену. Над нею команда працювала місяцями. Простір мав виглядати не просто красиво, а ніс у собі “код гурту”.

Мені хотілося, аби в сцені був зашитий код гурту. Щоб простір працював не як декорація, а як продовження їхньої музики. І, здається, нам це вдалося, — Герман Нєнов.

Партнери майже не втручалися у креатив

Одним із головних елементів кампанії став кліп “Вже не сом”. Він уже встиг добре зайти аудиторії. Нєнов розповідає, що партнери майже не втручалися в креатив. Сценарна та режисерська команди отримали повну свободу.

Це дуже важливо, коли тобі довіряють. Кліп у підсумку добре зайшов аудиторії. І що найважливіше — він справді стимулював збір. А це і було нашою головною метою, — Герман Нєнов.

Після концерту “Аврора” розраховує на ефект, що виходить далеко за межі одного вечора: глибший емоційний зв'язок з аудиторією, залучення нових прихильників і стійка асоціація бренду з підтримкою української музики та соціально важливих ініціатив.

Квитки на шоу “Я є! 30 років” вже у продажу. Пам’ятайте, що кожен придбаний квиток наближає 15-мільйонну мету.

Автор: Білан Таїсія

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу email розсилку.