RMC - передові технології для розвитку рітейлу України

11.05.2022
6148
PR-Матеріал

Фото: RMC Manufacturer Company

Компанія RMC Manufacturer Company - визнаний лідер галузі з виробництва промислового холодильного обладнання в Україні і Європі. Сьогодні нашими клієнтами є провідні інжинірингові компанії України, Польщі, Німеччини, а продукція поставляється на ринки Європи і Азії. Велика частина продукції в Україні поставляється для продуктових ритейлерів, логістичних комплексів, розподільних центрів. Новий продукт компанії - серія агрегатів ALPS Compact спеціально розроблена з урахуванням поточних змін на ринку і ось чому.


Продуктовий ритейл України нестримно розвивається в форматі магазинів біля дому. Чітко видно динаміка зростання невеликих магазинів площею до 120-150 квадратних метрів починаючи з 2019 року. Національні і регіональні компанії все більше йдуть від формату мегамаркетів запускаючи нові проєкти під новими брендами, іншим маркетингом, товарним наповненням. Причиною таких рішень є зміни вподобань клієнтів, розвиток ринку онлайн замовлень і доставки продуктів харчування, гнучкіша система управління товарними запасами, управління персоналом і звичайно ж пандемія.

Як ми бачимо сьогодні, наступний етап розвитку мінімаркетів в Україні проходитиме за прикладом Польської мережі Zabka з максимальною автономією магазинів, зменшенням їх форматів і збільшення кількості торгових точок. Зміни формату вимагає і іншого технологічного підходу в оснащенні холодильним обладнанням, компактнішим, тихохідним, економічним. Чітко простежується, що мережі також активно співпрацюють з дизайнерами, намагаються виділятися оригінальними ідеями оформлення магазинів, фасадів і компанія RMC наслідує цей тренд. Холодильні агрегати RMC ALPS можуть бути пофарбовані у брендові кольори, щоб відповідати загальному стилю, а також з нанесенням логотипу торговій мережі. Конкуренти цього запропонувати не можуть.

Переваги агрегатів серії ALPS COMPACT

Низький рівень шуму: Оснащений високоефективнимм енергозберігаючим осьовим вентилятором з ЄС-технологією. Конструктив корпусу блоку спеціально розроблений для максимального захисту від шуму і вібрацій Шумоізоляційні чохли для інверторних і спіральних компресорів. Може встановлюватися на житлові будівлі.

Надійний: Тривалий термін експлуатації завдяки заводському налаштуванню і якісним комплектуючим від провідних виробників Європи і США.

Ефективний: Конденсатор розрахований для роботи з температурою зовнішнього повітря до 45°

Простий монтаж і легке обслуговування: Максимально швидкий і простий процес підключення і введення в експлуатацію. Кожен агрегат перевірений і налаштований на виробництві, дійсно зручний і легкий доступ до усіх компонентів.

Енергозбережний: Інверторні технології, DIGITAL або інтелектуальне CRII регулювання.

Віддалене управління і моніторинг: Можливість підключення моніторингу і віддаленого управління. Різні варіанти контроллерів дозволяють інтеграцію агрегату в загальну систему моніторингу.

Широкий діапазон продуктивності : 20 моделей в найбільш затребуваному діапазоні від 6 до 31 кВт

Індивідуальний підхід: Багато додаткових опцій, можливість вибору колірної гамми устаткування під стиль магазину, розробка концепції під вимоги замовника. Мінімальний термін виробництва.

Сьогодні агрегати серії ALPS успішно експлуатуються в національних і регіональних торгових мережах: "Таврія В", "THRASH! ", "Точка", "Сім'я", "MIDA", "Деликат Маркет", "Апельмон", "Близенько", "Пчілка Маркет", ресторанах, кафе, заправних комплексах. Ми закликаємо український бізнес долучатись до партнерства з нами та розбудовувати Україну разом. 

Антон Рябко. 

CEO RMC Manufacturer Company

Читайте свіжі новини та аналітику про рітейл та інтернет-торгівлю в Україні та світі на нашій сторінці в Facebook , на нашому каналі в Telegram , а також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.