Ритейлер JYSK у півтора раза збільшив експорт меблів з України у квітні

05.05.2023
2879

Фото: RetailersUA

Скандинавська мережа магазинів для дому JYSK у квітні експортувала меблів з України на EUR2,11 млн, що на 46,7% більше, ніж у квітні 2022 року, повідомив Country Director JYSK в Україні Євген Іваниця агентству "Інтерфакс-Україна".


 

"Тішить, що у квітні JYSK загалом збільшив обсяг закупівель товарів в Україні не лише порівняно з 2022 роком, коли експортувалося продукції на EUR1, 438 млн, а і з довоєнним 2021 роком з EUR1,704 млн", - повідомив Іваниця.

Як приклад він навів серію меблів Billund, названу на честь невеликого міста в Ютландії, яку виробляє ТОВ "Акорд" із Хмельницького.

Як повідомлялося, 2023 року мережа JYSK відкрила два нові магазини, анонсовано відкриття відновленого магазину в торговельному центрі "Рів'єра" в Одесі та ще чотирьох нових магазинів - у червні в Дніпрі, Кам'янському Дніпропетровської області та Коломиї Івано-Франківської області, в липні - в Києві.

JYSK - частина сімейної Lars Larsen Group. Виручка JYSK у 2021/22 фінансовому році становила EUR 4,87 млрд.

Сьогодні в Україні працюють 84 магазини JYSK та інтернет-магазин jysk.ua. Штат JYSK в Україні налічує понад 800 співробітників.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.