McDonald's програв справу за товарний знак Big Mac конкурентові з Європи

05.06.2024
342

Фото:geralt/pixabay

Американська мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's втратила товарний знак Big Mac для продуктів із птиці на користь ірландського конкурента – мережі фастфуду Supermac's. Таке рішення у середу, 5 червня, ухвалив Генеральний суд Європейського Союзу, пише Liga.net


"McDonald's не довів справжнього використання протягом безперервного п'ятирічного періоду в Європейському Союзі щодо певних товарів та послуг", – йдеться у рішенні суду.

В основі рішення європейського суду лежить спроба Superma c's у 2017 році заборонити використання McDonald's назви Big Mac, яку американська компанія зареєструвала у 1996 році для продуктів з м'яса та птиці, а також послуг, що надаються у ресторанах.

Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) відхилило заяву Supermac та підтвердило використання McDonald's цього терміну для сендвічів з м'ясом та куркою, що спонукало ірландську компанію оскаржити це рішення.

Supermac's, що відкрила свої перші ресторани в Голуеї у 1978 році, продає гамбургери з яловичиною та куркою, а також смажені курячі нагетси та сендвічі.

Генеральний суд відхилив докази McDonald's і частково анулював та змінив рішення EUIPO.

Рішення може бути оскаржене у Суді Європейського Союзу, найвищому судовому органі Європи.

Читайте також: Доходи McDonald's виявилися нижчими за прогнози через вибагливість клієнтів

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.