В ТРЦ Respublika Park в один день відкрилися магазини H&M і HalfPrice

09.11.2023
1626

Фото: пресслужба Respublika Park

У ТРЦ Respublika Park сьогодні, 9 листопада, одразу дві події: в один день відчинилися двері магазинів світових брендів H&M і HalfPrice 


Вперше після початку повномасштабної війни запрацював магазин одного з найпопулярніших світових брендів H&M. У магазині, площею більше 2000 кв.м, представлені нові чоловічі, жіночі, дитячі колекції одягу та аксесуарів, а також товари для дому H&M.

Також у ТРЦ Respublika Park сьогодні відкрився перший флагманський магазин мережі HalfPrice, що належить польській компанії CCC. Він пропонує широкий вибір брендового одягу, взуття, аксесуарів, косметики, іграшок та товарів для дому відомих брендів за дуже привабливими цінами. Загальна площа магазину становить понад 1800 квадратних метрів. 

HalfPrice дебютував у Польщі на початку травня 2021 року. Сьогодні мережа представлена в дев’яти країнах Центральної та Східної Європи, де вже відкрила понад 100 магазинів.

Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, який був відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальна площа – 300 000 кв.м. Власник ТРЦ – австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, що була заснована у Відні у 2013 році та працює в сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк успішно представлений на ринках нерухомості Центральної та Східної Європи. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.

Текст і фото: пресслужба Respublika Park

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.